קורס גלישת גלים

קורס גלישת גלים: עידכונים

מה קורה בחורף 2014 הגלים לא מצליחים להגיע בגלל אפיקים שמתאימים לשרב מתיישבים על חופי ישראל בזמן שבים יש סוואל שמגיע אילנו ולפני שהם מצליכים לגעת בחוף רוח לכיוון הים משטיחה אותם,

החזאים גם מתחילים לדבר על שנת בצורת ואם השבוע האחרון של ינואר לא יעלה הים זו בהחלט תהיה שבחורף שלה אן גלים

נמשיך לעקוב , בנתייים 'ורס גלישת גלים בגל הרמת ממשיך כרגיל כדי להעצים את החוויה אנו נעזרים בגלשנים גדולים גלשני עמידה סאפ שמאפשרים לנו לשלוט בגלים הקטנים על החוף ולהנות מחווית גלישה גם בתקופה שהים ממש לא רוצה לעלות.

 

קורס גלישת גלים עדכונים מהשטח: החורף ממשיך להיות חלש ביחס לחורפים אופייניים,

עם זאת אנחנו נשאר עם היד על הדופק וברגע שהשינוי יגיע אנחנו נהיה פה לעדכן וכמובן גם בים ,

 בקרוב חדשות נוספות עולם הגלישה לאן.

 

קורס גלישת הגלים של מכללת סרף סקול הינו הקורס המקצועי והמקיף ביותר בחיפה. הקורס מתקיים בקבוצות קטנות, ובהדרכה הכי אישית ומקצועית שאפשר .התלמידים מקבלים גלשנים מקצועיים ללימוד ומותאמים למידותיהם מאפשרים לתלמיד למצות את הלמידה והחוויה למקסימלית ובטוחה. אנו מחזיקים מגוון רחב של גלשני גלים בכל המידות, כך שנוכל להתאים את הגלשן המושלם ביחס למידות הגוף של הגולש המתחיל. עם מגוון רחב של גלשנים שאני מחזיקים נתן מענה לכל גולש. קורס גלישת גלים הינו חוויה ספורט אקסטרים מיוחדת כייפית ומאתגרת, הקורס מתאים לכל גיל, גם לבנים וגם לבנות, בנוסף לחוויה המדהימה, ספורט הגלישה משלב פעילות אינטרוולית אירובית בסיסית, חיזוק שרירי הליבה ומחטבאת הגוף, ובכך מחזקת את מערכת החיסונית, והופך את הגוף לבריא יציב וחזק יותר . קורס הגלישה מתבצע בחוף הים והאווירה מאוד מהנת משרה רוגע וחופש.

הצטרפו אלנו גם אתם לקורס גלישת גלים בחיפה, ללמוד גלישת גלים בחיפה,

Posts are coming soon
Stay tuned...